Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

6 pomysłów na przechowywanie pod zlewem

Utrzymanie porządku w miejscu pod zlewem może być trudne ze względu na ograniczoną przestrzeń i nieznośne rury, które przeszkadzają. Szybkie rozwiązania, takie jak kosze lub wysuwane szuflady, mogą pomóc maksymalnie wykorzystać przestrzeń i ułatwić znajdowanie przedmiotów. Czytaj dalej, aby znaleźć pomysły na przechowywanie pod zlewem, które pomogą Ci znaleźć szybkie rozwiązanie problemu bałaganu.

Tył drzwi szafki

Zastanawiając się, jak zorganizować pod zlewozmywakiem, często pomija się tył drzwi szafki. Wykorzystaj zapomnianą przestrzeń za pomocą zawieszanego na drzwiach organizera, który zapewnia szybki dostęp do potrzebnych w pośpiechu przedmiotów, takich jak ręczniki papierowe i środki czystości. Jeśli przechowujesz większe przedmioty, takie jak butelki z rozpylaczem, zostaw trochę miejsca z przodu szafki, aby drzwi mogły się prawidłowo zamknąć.

Regały

Regały pomagają w pionie zwiększyć przestrzeń organizacyjną, aby zmieścić bardziej istotne przedmioty pod zlewem. Brzydkie rury wodne mogą przeszkadzać normalnym półkom, dlatego ważne jest, aby zaopatrzyć się w półkę, która jest specjalnie zaprojektowana do umieszczenia pod zlewem. Utrzymuje porządek w przedmiotach, zapewniając każdemu z nich wyznaczoną przestrzeń, nie zmieniając się w zagracony bałagan. Przestrzeń pod zlewem jest często głębsza niż w typowych szafkach kuchennych, co czyni ją idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów, które mogą wymagać więcej miejsca – nawet nieoczekiwanych przedmiotów, takich jak dodatkowe garnki, patelnie lub lodówki.

Wysuwane szuflady

Wysuwana szuflada zapewnia porządek i łatwość wyszukiwania. Wysuwane szuflady to świetna opcja, jeśli masz problemy z przykucnięciem lub schyleniem się. Kiedy czegoś potrzebujesz, szuflada wysuwa się bez wysiłku, wyświetlając wszystkie produkty naraz. Przechowuj najczęściej używane przedmioty w kierunku przodu szuflady, aby zapewnić szybki dostęp. Aby szuflady były bardziej uporządkowane, użyj małych pojemników do przechowywania, aby trzymać razem podobne przedmioty.

Pojemniki i kosze do przechowywania

Jeśli chodzi o pomysły na przechowywanie pod zlewem, kosze i pojemniki są opcją ze względu na ich wszechstronność. Pojemniki i kosze do przechowywania mają różne kształty i rozmiary i są doskonałym sposobem na przechowywanie razem przedmiotów o dziwnych kształtach. Wybierz pojemniki bez pokrywek do przechowywania wyższych przedmiotów, takich jak butelki z rozpylaczem, i połącz je z ręcznikami, aby utworzyć pojemnik na środki czystości. Wybierz kosz lub kosz z uchwytami, aby w razie potrzeby łatwo manewrować nim do iz szafki.

Tace wiklinowe

Taca pozwala uporządkować najważniejsze rzeczy, nawet jeśli mają różne kształty i rozmiary. Przechowuj tacę na dnie szafki, aby zapewnić stylowy wygląd bez konieczności ukrywania ulubionych przedmiotów. Umieść przedmioty codziennego użytku, takie jak waciki lub perfumy na tacy, umożliwiając wyciągnięcie całej tacy podczas porannej rutyny.

Wyczyść pojemniki

Przezroczyste plastikowe pojemniki mogą pomóc uporządkować bałagan, jednocześnie pokazując dokładnie, co jest w środku. Przezroczysty kosz nadaje łazience elegancki, nowoczesny wygląd i zapobiega bałaganowi. Pogrupuj podobne elementy, aby ułatwić znajdowanie potrzebnych produktów i ograniczyć marnowany czas spędzony na ich przeglądaniu. Użyj pojemników o różnych rozmiarach, aby pomieścić różne przedmioty, takie jak dodatkowe ręczniki do rąk, środki czyszczące i mydło, aby uporządkować przestrzeń pod zlewem, a jednocześnie nadać stylowy akcent swoim pojemnikom do przechowywania.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment