Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Balsam na cellulit – wygraj z cellulitem

Balsam na cellulit jest dosyć popularnym kosmetykiem wśród pań. Nieustannie widzimy reklamy skierowane do kobiet dotyczące kremów antycellulitowych, które zapewniają nas, że pomagają pozbyć się cellulit. Reklamy te obiecują wielu kobietom, które mają cellulit, że pomogą im zwalczyć problem i uzyskać gładką skórę bez zgrubień. Wiele produktów antycellulitowych zawiera przeciwutleniacze, algi i kofeinę, które pomagają zmniejszyć widoczność pomarańczowej skórki.

Balsam na cellulit – czym jest i jak działa

Balsam na cellulit może zmniejszyć widoczność cellulitu, ale nie zlikwiduje go całkowicie. Kofeina, która jest bardzo powszechna w wielu kremach antycellulitowych, działa poprzez poprawę przepływu krwi do skóry. Zasadniczo kofeina działa, pomagając organizmowi w pozbyciu się nadmiaru płynów, a co za tym idzie obrzęków, które nagromadziły się w tkankach.

Kolejnym składnikiem wielu kremów antycellulitowych jest retinol, który pomaga zwiększyć produkcję kolagenu. Kolagen jest białkiem najobficiej występującym w naszym ciele. Można go znaleźć w naszych kościach i ścięgnach. Kolagen, który znajduje się w wielu produktach antycellulitowych powoduje, że nasza skóra zyskuje na jakości i poprawia się jej struktura.

Balsam na cellulit – czy są przeciwwskazania od jego stosowania?

Balsam na cellulit nie jest inwazyjnym kosmetykiem, lecz istnieją pewne przeciwwskazania, co do jego stosowania. Nie poleca się tego typu kosmtyków:

• kobietom w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią,
• uczulenia na któryś ze składników produktu,
• jeśli krem zawiera cynamon lub składniki rozgrzewająca osoby ze skłonnością do pajączków, powinny przemyśleć wybór innego produktu.

Balsamy na spalanie tkanki tłuszczowej – czy istnieją?

Balsamy na spalanie tkanki tłuszczowej niestety nie istnieją na rynku, niezależnie od tego, co obiecują producenci. Nie jest możliwe spalenie tkanki tłuszczowej jedynie przez używanie kosmetyków. Spalanie tkanki tłuszczowej to skomplikowany proces i wymaga zdecydowanie więcej niż tylko smarowanie ciała kremem.

Ważnym aspektem, o który należy zadbać jest również aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta. Niektóre przeciwutleniacze są niezbędne dla naszej skóry i mogą pomóc w produkcji kolagenu, przeciwdziałaniu starzeniu się i ujędrnianiu skóry w taki sam sposób, jak miejscowe leczenie skóry. Są 3 podstawowe składniki, których warto unikać:
• cukier: najczęściej występujący w napojach bezalkoholowych, słodyczach, lodach oraz dżemach i galaretkach.
• sól: zupy i warzywa w puszkach, wędliny i mięsa, które są wędzone lub peklowane, posiłki mrożone i solone orzechy należą do najbardziej nasyconych sodem produktów spożywczych.
• węglowodany rafinowane: są to zazwyczaj składniki i produkty spożywcze, które zostały pozbawione wartości odżywczych i przetworzone na białe, takie jak makaron, mąka, ryż, wypieki i wiele płatków śniadaniowych.

Balsam na cellulit – czy może pomóc i jakich efektów można się spodziewać?

Balsam na cellulit należy stosować regularnie i przez dłuższy czas, aby zauważyć satysfakcjonujące rezultaty. Efekt gładszej, bardziej miękkiej i elastycznej skóry możemy zaobserwować po około 2 tygodniach systematycznego stosowania. Po około 4 tygodniach skóra powinna mieć zmniejszoną widoczność cellulitu, być odżywiona i przyjemna w dotyku.

Poznaj balsam na cellulit marki Vialise

Balsam na cellulit Vialise Lifting Effects, który charakteryzuje się składem z naturalnymi składnikami aktywnymi. Posiada specjalnie wyselekcjonowane rośliny o potwierdzonym działaniu. Kofeina stymuluje rozkład lipidów oraz ich usuwanie, poprawia także krążenie. Rutyna oraz ekstrakt z kasztanowca wzmacniają naczynka krwionośne. Ekstrakty z bylicy i bluszczu ujędrniają skórę, redukują lipidy i wpływają korzystnie na naczynia krwionośne. Wyciągi z alg nawilżają skórę, odżywiają ją i ujędrniają. Kombinacja substancji aktywnych i substancji pomocniczych pozostawia skórę gładką, jędrną i bez cellulitu. Pokonaj cellulit balsamem Vialise Lifting Effects.

Podsumowanie

Balsam na cellulit jest elementem wspomagającym walkę z celullitem. Ma swój duży udział, ponieważ działa na zewnątrz ciała, a część jego cząsteczek przenika do głębszych warstw skóry. Jest to też powód, dla którego warto zainwestować w kosmetyki z naturalnym składem. Takie produkty będą neutralne dla naszego zdrowia.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment