Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy SFD Fat Burner rzeczywiście pomaga w spalaniu tłuszczu?

Od dłuższego czasu szukałam preparatu, który pomoże mi spalić nieco tłuszczu. W internecie natknęłam się na SFD Fat Burner. Zanim jednak zdecydowałam się na zakup, dokładnie przestudiowałam skład, opinie, stosowanie i obietnice producenta. Czy specyfik rzeczywiście mi pomógł? Jakie są zalety i wady tego produktu? Czy sięgnę po ten preparat jeszcze raz? Zapraszam do dalszej lektury, która, mam nadzieję, pomoże osobom, które poszukują preparatu na odchudzanie.

Recenzja SFD FAT BURNER – spalacz tłuszczu

Zalety produktu

SFD Fat Burner ma kilka zalet, które od razu rzuciły mi się w oczy. Po pierwsze dostępność produktu. W tej kwestii byłam naprawdę mile zaskoczona. Jest to dość znany produkt wśród internautów i łatwo go znaleźć w sieci, bo występuje w wielu sklepach. Kolejnym plusem jest cena, która również mile mnie zaskoczyła. Była ona bardzo atrakcyjna i nasz budżet na pewno na tym nie ucierpi. Co więcej w wielu sklepach widziałam ciekawe promocje na ten produkt, dzięki którym można nieco zaoszczędzić. Kolejną zaletą jest naprawdę dobry skład, do którego trudno się przyczepić.

Stosowanie

Stosowanie zostało opisane w jasny sposób, więc raczej nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem jak przyjmować ten specyfik. Według ulotki należy przyjmować 3 kapsułki dziennie popijając wodą, najlepiej rano lub przed treningiem. Oczywiście jest też informacja, że nie należy przekraczać dawki, nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży lub dzieci i że jest to suplement diety, a nie substytut, czyli standardowe przeciwwskazania i ostrzeżenia. Jeszcze przed pierwszym użyciem przeczytałam dokładnie całą ulotkę i robiłam wszystko według zaleceń, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Działanie

Pomimo tych wszystkich zalet, które opisałam wcześniej, produkt ma też kilka wad. Największą z nich był dla mnie brak działania. Stosowałam preparat, tak jak trzeba, ale nie zauważyłam żadnych efektów. Prowadzę zdrowy tryb życia, moje posiłki są odpowiednio zbilansowane, dużo trenuję, jednak SFD Fat Burner w niczym mi nie pomógł i nie spełnił moich oczekiwań. Robiłam wszystko zgodnie z zaleceniami, nie stosowałam innych leków w trakcie zażywania tego preparatu, jednak byłam bardzo rozczarowana brakiem jakichkolwiek efektów.

Wady

Brak efektów to nie jedyna wada, którą zauważyłam. Kolejną z nich jest smak produktu. Wiem, że dla wielu osób to poboczna kwestia, ale smak preparatu bardzo mi przeszkadzał, ale mimo to go zażywałam, bo byłam pewna, że mi pomoże. Jak widać, na próżno. Zauważyłam u siebie także efekty uboczne, które na pewno były spowodowane zażywaniem tego produktu, gdyż wcześniej nie miałam z nimi problemu. Pierwszym z efektów ubocznych była zwiększona potliwość, która w znacznym stopniu utrudniała mi pracę i wykonywanie moich codziennych obowiązków. Na początku myślałam, że pocenie się to dobry znak, ale myliłam się, jak to się później okazało. W trakcie zażywania SFD Fat Burner miałam także problemy z częstymi bólami głowy, które bardzo mi dokuczały.

Opinie innych użytkowników

Zanim zakupiłam ten produkt przeczytałam wiele opinii innych użytkowników, zarówno na forach dla osób, które się odchudzają, jak i na stronach z preparatami na odchudzanie. W zdecydowanej większości były one pozytywne, co w dużej mierze zachęciło mnie do sięgnięcia po ten specyfik. Wiele osób mówiło, że stosując SFD Fat Burner można liczyć na bardzo zadowalające i szybkie efekty. Teraz wiem, że nie warto wierzyć we wszystkie pozytywne recenzje, na które możemy się natknąć w sieci.

Czy warto kupić SFD Fat Burner?

Jak wiadomo u każdej osoby zażywanie preparatu na odchudzanie może wyglądać trochę inaczej. Każdy ma inne doświadczenia, inny organizm, więc ciężko jest znaleźć jeden, idealny specyfik, który pomoże każdemu. Jednak ja uważam, że nie warto kupować SFD Fat Burner i na pewno nie zainwestowałabym w niego drugi raz. Jedyne co otrzymałam to brak jakiegokolwiek działania i efekty uboczne, które bardzo przeszkadzały mi w życiu codziennym. Cena i dostępność produktu na pewno są dużymi plusami tego preparatu, ale lepiej zdecydować się na inny specyfik.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment