Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy warto korzystać z cateringu dietetycznego w Warszawie?

Catering dietetyczny w Warszawie pojawił się dość niedawno. Usługa ta polega na tym, że zamawiający otrzymuje świeże i gotowe do spożycia jedzenie pod wskazany adres domowy lub do biura firmy, a nawet na uczelnię.

Kiedyś z takiego rozwiązania korzystali tylko celebryci oraz sportowcy, ponieważ większość społeczeństwa uważała, że dieta pudełkowa jest dla nich zbyt droga. W obecnych czasach natomiast coraz więcej osób decyduje się na catering z dostawą do domu, ponieważ można w ten sposób zadbać o własne zdrowie, a dodatkowo zaoszczędzić sporo czasu. Wszystkie posiłki mogą być również przygotowywane pod indywidualną dietę klienta.

Jak wybrać odpowiedni dla siebie catering dietetyczny?

Wiele osób rozpoczynających zamawianie diety pudełkowej martwi się tym, czy będzie w stanie wybrać odpowiednie jedzenie dla siebie. Nie ma jednak sensu się niczym przejmować, ponieważ takie firmy jak catering dietetyczny FitApetit Warszawa zatrudniają odpowiednich dietetyków, którzy pomagają klientom wybrać odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do uprawianego sportu czy wykonywanego zawodu.

Na stronie internetowej znajduje się specjalny formularz, który należy wypełnić swoimi danami, aby na tej podstawie dopasować odpowiednią dietę cateringową. Wypełniając formularz, należy podać takie dane jak:

  • imię i nazwisko,
  • adres email,
  • płeć,
  • wzrost,
  • waga,
  • cel diety,
  • aktywność fizyczna,
  • których produkty nie możemy spożywać.

Jakie są największe zalety cateringu dietetycznego FitApetit Warszawa?

Największą zaletą cateringu dietetycznego FitApetit Warszawa jest oczywiście oszczędność czasu, ponieważ nie musimy samodzielnie przygotowywać wszystkich posiłków. Korzystając z diety pudełkowej, otrzymujemy codziennie odpowiednio zbilansowane jedzenie, które może być spożywane na zimno, jak i na ciepło.

Dodatkowo dietetycy przygotowują jedzenie składające się z różnych posiłków, dzięki czemu każdego dnia mamy co innego do jedzenia. W ten sposób dieta nie znudzi nam się tak szybko, jak to jest w sytuacji, gdy codziennie samodzielnie przyrządzamy sobie te same potrawy.

Kolejną korzyścią jest to, że w krótkim czasie możemy osiągnąć swój wyznaczony cel. Będziemy mogli zarówno nabrać masy poprzez odpowiednią dietę, jak i zdecydować się na jedzenie, które pomoże zrzucić zbędne kilogramy.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment