Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ekologiczne naklejki z logo firmy

Życie w duchu less waste nie jest Ci obce? Chciałabyś/chciałbyś, aby taki cel przyświecał całemu Twojemu życiu, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z dobrodziejstw tego świata? Dodatkowo prowadzisz firmę i poza wprowadzeniem oszczędności, recyklingu, chcesz, aby Twoja działalność wyróżniała się na tle innych? Trafiłeś pod dobry adres. Zarówno ekologia, jak i ekonomiczne podejście do życia mogą ze sobą współgrać.

Przyklejaj bez wyrzutów sumienia

Napatrzyłeś się na dobre praktyki związane z pakowaniem prezentów bądź przesyłek i zdajesz sobie sprawę, że naklejki z logo firmowym to coś, co jest zwieńczeniem finalizacji zamówienia. Niestety wszystkie naklejki wydają się niebyt ekologicznym rozwiązaniem, tym bardziej, że są przydatne tylko raz. Czy zatem dla zwolenników less waste istnieje jakaś alternatywa? Oczywiście, że tak!

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest redukcja gramatury naklejek, w taki sposób, aby pomimo innych parametrów w dalszym ciągu zachowvywały swoje właściwości.

Główne zalety stosowania naklejki z logo tylu less waste

Wybór bardziej ekologicznych naklejek, to w głównej mierze tylko nasza indywidualna decyzja. Mniejsza gramatura produktu sprawia, że zużycie surowców do wyprodukowania naklejek jest znacznie mniejsza. Tym samym do produkcji zużywa się znacznie mniej wody oraz energii. Oszczędności, które powstają w procesie produkcji, przekładają się na cenę docelowego produktu. Brzmi zbyt nierealnie, aby mogło być prawdziwe? Na szczęście realne w wykonaniu. Coraz więcej firm jest zainteresowanych tematem ekologicznych naklejek. I chociaż większości z nas wyobrażenie takiego produktu może wydawać się szare i nieciekawe, to nic bardziej mylnego! Ekologiczne naklejki z logo firmowym wcale nie muszą odbiegać wizualnie od tych z większą gramaturą. Zarówno intensywność i nasycenie kolorów może być jakościowo bardzo dobre. Nie warto zamykać się na nowości, tym bardziej, że mają one znaczący wpływ na kondycję naszego środowiska. Wybieraj rozważnie i przyklejaj tam, gdzie chcesz.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment