Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mundial w Katarze 2022

Już za kilkadziesiąt dni cały piłkarski świat wstrzyma oddech, albowiem rozpoczniemy rywalizację na katarskich boiskach w ramach Mistrzostw Świata 2022. Na azjatyckiej ziemi będziemy mieli okazję oglądać reprezentację Polski, jednak nie tylko ona zadba o rozrywkę na najwyższym poziomie. Na tegorocznym mundialu będziemy mieli bowiem okazję oglądać zarówno uznane marki, jak i zupełnych debiutantów. 

Na Mistrzostwach Świata w Katarze wystąpią 32 państwa, które zostały rozdzielone w ośmiu grupach. Czesław Michniewicz i spółka będą rywalizować w grupie C wraz z Argentyną. Meksykiem i Arabią Saudyjską. Faworytem tej grupy są oczywiście piłkarze Lionela Scaloniego, jednak nasze szanse na awans są relatywnie duże. Wiele wskazuje na to, że o drugie miejsce powalczymy z Meksykanami, którzy wyspecjalizowali się w wychodzeniu z grupy i odpadaniu na pierwszej przeszkodzie w play-offach. Niezwykle emocjonująco zapowiada się także grupa B.

Niekwestionowanym faworytem są tam oczywiście Anglicy, którzy zamierzają powtórzyć sukces z Euro i dostać się do wielkiego finału, natomiast rywalizacja o drugie miejsce w grupie pomiędzy Walią, Iranem a USA zapowiada się naprawdę ciekawie. Faworyta nietrudno wskazać również w grupie A. Holendrzy nie mają prawa potknąć się z Katarem, Ekwadorem bądź Senegalem i fani Oranje wierzą, że podopieczni Louisa van Gaala nawiążą do złotych lat reprezentacyjnych, kiedy to ich ulubieńcy potrafili wygrywać niemalże z każdym.  Zdaniem wielu ekspertów kandydatem do wygrania mundialu są Brazylijczycy. Tite i spółka najpierw będą się jednak musieli uporać z grupowymi rywalami, którzy zdecydowanie nie zaliczają się słabych ekip. Pomimo że pokonanie Kamerunu powinno być względnie proste, to starcia ze Szwajcarią i Serbią mogą być dla Brazylijczyków twardym orzechem do zgryzienia.

Łatwo nie będą mieli również Francuzi. Starcie z Danią w ramach grupy D na pewno będzie wymagało wspięcia się na wyżyny swoich możliwości, a rywalizacje z Australią i Tunezją również nie muszą być spacerkiem. Mistrzostwa Świata grupy wraz ze spisem wszystkich reprezentacji znajdziesz na stronie https://www.meczyki.pl/mistrzostwa-swiata,72,liga. MŚ 2022 promocje bukmacherskie są natomiast przeznaczone dla osób dorosłych, a więcej informacji na ten temat znajduje się pod adresem https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/bonusy-bukmacherskie-na-mundial-2022/291. Odbierz bonus powitalny i dołącz do grona zaawansowanych graczy.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment