Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwsze urodziny maluszka

Pierwsze urodziny to wyjątkowe święto dla rodziców małego jubilata. Pierwsza świeczka na pierwszym torcie to niezapomniane i wzruszające przeżycie, które dzielą wraz z najbliższymi. Zaproszenie na takie wydarzenie bardzo cieszy, ale też nasuwa trudne pytanie – co podarować maluszkowi w tak wyjątkowym dniu? Co sprawi mu radość i będzie odpowiednie dla jego wieku?

Jak wybrać prezent na roczek?

Jeśli jesteś jedną z tych wybranych osób, które szukają odpowiedzi na to pytanie, to odpowiedzią jest sklep internetowy bebetu.pl. U nas znajdziesz niejeden pomysł na prezent na roczek i przekonasz się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Roczne dziecko rozwija się na wielu płaszczyznach, dlatego nasza oferta jest tak bogata i zróżnicowana. Wieże do układania, sortery figur geometrycznych, kostki edukacyjne, klocki i układanki sensoryczne pomogą w rozwoju umysłowym i manualnym malucha a wózeczki, zestawy samochodzików, laleczki i pluszaki pobudzą jego wyobraźnię, podczas niby zwyczajnej, codziennej zabawy. W naszej ofercie znajdziesz również zabawki instrumenty – stolik muzyczny, gitarę czy całe zestawy muzyczne, dzięki którym maluch będzie cieszył się z każdego nowego dźwięku odkrywając swój talent.

Nie tylko zabawki

Prezent na roczek to nie tylko zabawki. Idealnym podarunkiem mogą okazać się jeździki, chodziki i pchacze, które wspomogą naukę w chodzeniu lub komplety pierwszych naczyń, które ułatwią pierwsze, samodzielne spożywanie posiłków. Równie ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywają książki. Specjalne dla małych rączek, wykonane z miękkich tkanin, są przyjemne w dotyku i przede wszystkim bezpieczne dla malucha, a zawarte w nich mini pacynki i przytulanki powodują, że nauka jest wesołą zabawą. Czytanie bajek i opowiadań przez rodzica natomiast, zbliża ich do dziecka, co ma ogromny wpływ na jego rozwój emocjonalny.

Wejdź na bebetu.pl i sprawdź naszą bogatą ofertę. Przekonasz się, że kupowanie prezentu dla dzieci wcale nie musi być trudne, a cokolwiek wybierzesz, będzie miało pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój malucha.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment